İstanbul’da CHP’den istifa eden 400 kişi AK Parti’ye katıldı

İstanbul’da, CHP üyeliğinden istifa eden 400 kişi için AK Parti’ye katılım töreni düzenlendi.

Anadolu Ajansı’nın haberine göre, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda düzenlenen törende konuşan İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde birçok konuda mesafe aldıklarını söyledi.

Şehirleri “canlı bir organizma” olarak görüp sürekli hizmet etmeye, büyütmeye, geliştirmeye gayret ettiklerini belirten Kabaktepe, yüreklerinin her zaman kardeşlerine açık olduğunu ifade ettiklerini anlattı.

Kabaktepe, “Bu anlamda gönlümüzü, yüreğimizi birleştirerek 31 Mart seçimlerinde de sizlerle birlikte inşallah İstanbul’umuzda da en güzel sonucu alacağız. Buna eminim. İstanbul’umuz için alacağız, ilçelerimiz için alacağız” dedi.

Kabaktepe, katılımcıların desteğinin Türkiye’de de hissedileceğine inandığını, İstanbul’da sadece seçim açısından değil, partinin büyümesinin, omuz omuza yürümenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Partiye katılanlar adına konuşan Abdül Hafız Aydın da “2009’dan bu yana hasret çektiğini, sevdiği yuvasına geri döndüğü için mutlu ve heyecanlı olduğunu, yarından itibaren dostları, arkadaşları ve kanaat önderleriyle sahaya ineceklerini” söyledi.

Aydın, halkın desteğiyle seçimi kazanacaklarını, bu yarışı çok önde bitireceklerinden emin olduğunu ifade etti.

Programda, AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya ile Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun da birer konuşma yaptı.

Törende, parti yöneticileri tarafından, teşkilata üye olanları temsilen Doğu bölgelerinden “kanaat önderleri”ne parti rozeti takıldı.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x